м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Інтер’єр сучасної ванної — це не тільки сантехніка та оздоблення підлоги і стін. Важливу роль у створенні затишної і комфортної обстановки у ванній кімнаті відіграють якіснітумби у ванну кімнату, які не тільки створюють певний стиль, але й дозволяють ефективно вирішити проблему зі зберіганням туалетного приладдя.

Тумби у ванну кімнату підбираються виходячи з того, скільки вільного місця є в приміщенні. Ми пропонуємо меблі різних габаритів — це дозволяє вибрати шафи, тумби або цілий комплект для ванної будь-якого розміру. У нашому асортименті Ви знайдете меблі в свою ванну кімнату на будь-який смак і колір. Купуйте і користуйтеся із задоволенням!

Яку роль відіграють тумби у ванну кімнату? З ними гарно? Так, мабуть! Але не тільки. Саме вони здатніграмотно підкреслити форму ультрамодного умивальника, ефектно зіграти в тандемі з плиткою і подбати про Ваш щоденний  комфорт. Дзеркало допоможе привести себе в порядок, а шафки і тумби вмістять рушники, улюблену косметику і парфумерію.

У ванній присутні кілька основних предметів, навколо яких будується весь інтер’єр приміщення. Раковина є одним з них. Підлогові тумби у ванну кімнату, суміщені з раковиною, стали основним елементом оформлення сучасної ванної кімнати. З одного боку — це естетично, тому що дозволяє приховати елементи труб, а з іншого, зручно і функціонально. В салоні «Армадіо» можна придбати під замовлення невеликі витончені тумбочки для приміщень маленької площі, і розкішні системи зберігання, виконані в оригінальному стилі для просторих ванних кімнат.

При виборі тумби у ванну кімнату основними критеріями стають практичність, зручність і зовнішній вигляд.

Раковина з тумбою для ванної може бути в одному з декількох варіантів установки:

на підлогу;

підвісному;

кутовому.

При виборі тумби враховуються особливості приміщення і стилістичне рішення оформлення. Якщо у ванній влаштовані теплі підлоги, то перевага віддається підвісному варіанту. Такі моделі добре виглядають в невеликих приміщеннях, зручні в догляді. Кутові варіанти відмінно економлять простір, допомагають використовувати раціонально кожен метр. Комплектація різною кількістю висувних шафок дозволяє зберігати безліч корисних і потрібних дрібниць.

Звертайтеся до нас, ми допоможемо Вам підібрати ідеальний варіант тумби у ванну кімнати, що зробить Вашу ванну завершеною і комфортною зоною в помешканні!

Подібну модель меблів для ванної кімати можете побачити за посиланням: Меблі у ванну кімнату

Всі варіанти меблів у ванну кімнату у каталозі: Каталог меблів у ванну

Щоб проглянути усі меблі виробництва «Армадіо» перейдіть за посиланням: Меблі Армадіо

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio