м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

У тому, що шафи-купе Тернопіль купити зараз є дуже популярним, немає нічого дивного. Місце для зберігання потрібних (і не дуже) речей, пам’ятних подарунків і різних дрібниць необхідне було  завжди. Раніше цю функцію виконувала комора, але планування сучасних будинків практично не передбачає наявність цієї «таємної кімнати». Потім цей обов’язок «ліг на плечі» балкона або лоджії. Однак бачити з вікна купу звалених один на одного коробок і пакетів … навряд чи комусь сподобається …

Отже, рішення великі, місткі і красиві шафи-купе Тернопіль купити здатне вирішити всі проблеми і зберегти в будинку чистоту і порядок. На жаль, те, що популярне, зазвичай недешево коштує.

Щоб шафи-купе Тернопіль купити і не викинути гроші на вітер, необхідно знати кілька тонкощів.

Види шаф.

  • Вбудована шафа має на увазі, що стеля, стіни і підлога квартири будуть елементами конструкції, що значно зменшує її вартість. Однак на відміну від звичайної, корпусної, така шафа не зможе переїхати на нове місце. Як компроміс часто використовують комбінований варіант, але проблеми при зміні житла він все ж не вирішує.
  • Своєрідною «фішкою» зараз вважаються кутові шафи-купе Тернопіль купити. Коштують дорожче, але відмінно вписуються практично в будь-яку кімнату і підкорюють серця дам, стаючи майже голлівудськими гардеробними.

У будь-якої речі має бути своє місце, а для шафи становище в будинку особливо важливо, адже воно визначає його наповнення. Наприклад, шафи-купе Тернопіль купити для передпокою досить з трьох секцій: одна для одягу, який використовується зараз, друга для того, що зберігається на наступні сезони і третя — для полиць з різними дрібницями — парасолями, шапками, засобами для догляду за взуттям та іншим.

Шафи-купе для вітальні зазвичай містять не менше п’яти секцій, одна з яких візуально розділяє інші і зазвичай не має дверей. Туди ставлять телевізор, рамки з фотографіями, квіти і т.д. Шафи-купе Тернопіль купити в спальню багато в чому схожі на ті, що підходять у вітальню. Однак тут особлива увага приділяється зовнішньому вигляду дверей — їх прикрашають дзеркалами, візерунками чи комбінують одне з іншим. Багато в чому зручніше робити шафи-купе на замовлення, адже тоді будуть враховуватися нерівності стін і стелі, а також всі побажання і вподобання замовника.

Якщо Ви мрієте шафи-купе Тернопіль купити, які ідеально впишуться в дизайн Вашого помешкання, допоможуть знайти для кожної речі своє місце і служитимуть не один рік, варто звернутися в салон «Армадіо», адже ми турбуємося про якість і надійність наших виробів та дуже цінуємо наших клієнтів!!!

Шукаєте сучасніше рішення для своєї квартири? Пропонуємо перейти за посиланням: Сучасна шафа — купе

Різноманітний вибір шаф — купе на будь-який смак у нашому каталозі: Каталог усіх шаф — купе Армадіо

Перехід на головну сторінку за посиланням: Головна сторінка

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio