м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Незважаючи на те, що меблеві магазини пропонують широкий асортимент меблів, купити якісну і недорогу меблеву продукцію, що оптимально підходить для конкретного приміщення, непросто. Адже потрібно врахувати конфігурацію кімнати, підібрати забарвлення і розмір виробу, дизайн, який повинен гармоніювати з уже існуючим інтер’єром. Тому шафи-купе на замовлення, виготовлені ​​з урахуванням індивідуальних розмірів — відмінний вихід як для замовників з нестандартним плануванням житла, так і для тих, хто хоче зробити атмосферу в своєму будинку дійсно унікальною і неповторною.

Шафи-купе на замовлення за індивідуальними розмірами пропонуємо від виробника якісних сучасних меблів «Армадіо». В асортименті компанії також кухні, вітальні, дитячі, передпокої на замовлення та інші вироби.

Вартість шафи-купе на замовлення, на відміну від усталеної думки, не можна назвати високою. Тим більше, що при оформленні замовлення Ви орієнтуєтеся на свій бюджет, і в залежності від його розміру визначаєте, яка ціна Вас влаштує. Виходячи з цього, Ви самостійно визначаєте внутрішнє наповнення, визначаєте, які елементи можна прибрати і знизити тим самим ціну виробу, а що краще залишити. В кінцевому рахунку Ви оплачуєте тільки те, що Вам дійсно потрібно.

Вартість виготовлення погонного метра шафи-купе на замовлення залежить від багатьох факторів:

  • матеріалу виготовлення;
  • використовуваної фурнітури;
  • декоративних елементів і т.д.

Безумовно, ціна шафи-купе на замовлення трохи вища в порівнянні з серійною продукцією, і це зрозуміло. Адже для створення кожного погонного метра меблів по унікальним кресленням часу і зусиль потрібно більше. Але переваги, які отримує замовник, набагато вагоміші.

Виконані на замовлення меблі в більшій мірі відповідають Вашим побажанням та потребам.

На свій розсуд Ви вибираєте колірне рішення, що відповідає інтер’єру приміщення.

Замовляючи необхідний розмір, Ви з максимальною користю використовуєте житловий простір.

З урахуванням нестандартного планування Ви можете розробити унікальну меблеву конструкцію і підкреслити своєрідність і унікальність інтер’єру. Якщо виникнуть складності з проектом – наші дизайнери прийдуть Вам на допомогу і допоможуть створити дійсно неповторну композицію.

Шафи-купе на замовлення візуально виправляють недоліки приміщення — огріхи ремонту, неестетичні комунікації та інше.

Шукаєте, де роблять якісні та доступні шафи-купе на замовлення? Зверніться в нашу компанію. Ми виготовимо якісні, недорогі та екологічні меблі, які органічно впишуться в дизайн Вашого будинку, і будуть максимально функціональними!!!

Інше дизайнерське рішення радіусної шафи-купе: Стильна та сучасна шафа-купе

Переглянути всі варіанти радіусних шаф-купе можете за посиланням: Радіусні шафи-купе

Ознайомитися з іншими типами і конфігураціями шаф-купе можна за посиланням: Шафи-купе каталог повний

Для зручного вибору інших меблів пропонуємо перейти на головну сторінку: Головна сторінка Армадіо

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio