м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Якісні шафи-купе купити Тернопіль недорого – це реально!

Ми досягаємо високої якості наших виробів завдяки застосуванню у виробництві високоточного обладнання, сучасних матеріалів, надійних розсувних алюмінієвих систем, використання безпечних дзеркал і якісної фурнітури. Вивірена точність розмірів, стикувальних вузлів і отворів дозволяє зібрати шафу швидко і без припасувань, що, в свою чергу, гарантує їх довговічність.

На всіх етапах виготовлення, доставки і збірки трудяться тільки кваліфіковані фахівці з великим професійним досвідом. Нам немає на кого перекладати відповідальність за свою продукцію, тому вона — бездоганна!

Ви завжди будете у виграші, якщо вирішуєте шафи-купе купити Тернопіль від надійного виробника «Армадіо». Цінова політика нашого магазину, перш за все, спрямована на захист інтересів клієнта. Ми не змагаємося з магазинами-конкурентами. Ми просто за чесні ціни, які встановлюємо самі.

Ви можете бути спокійні: наші шафи-купе безпечні для здоров’я. Адже наша компанія використовує тільки сертифіковані матеріали від перевірених постачальників, які відповідають європейським стандартам.

Крім того, у нас Ви можете шафи-купе купити Тернопіль за індивідуальними проектами.

Це — якісні сучасні елементи інтер’єру від надійного виробника!

Наша фабрика пропонує виготовлення шаф-купе на замовлення з розсувними дверима за розмірами Вашого приміщення і індивідуальним дизайном.

Шафи-купе купити Тернопіль в салоні меблів «Армадіо».

Наша фабрика працює в області виготовлення меблів за індивідуальним замовленням, і ми виробляємо найрізноманітніші їх види і типи, різної конфігурації і розмірів.

Ми — за комплексний сервіс, коли клієнт при покупці отримує весь пакет послуг від однієї компанії — з доставкою по Тернополю та області, складанням і здачею «під ключ» від наших фахівців. Ми завжди залишаємося на зв’язку з нашими клієнтами протягом усього гарантійного терміну, і навіть після його закінчення. Ви можете бути спокійні за надійність Ваших меблів.

Ми цінуємо Ваш час. Термін поставки шафи купе з моменту покупки до здачі «під ключ» не перевищує декількох днів, в залежності від складності виробу.

Ми допоможемо Вам обставити в єдиному стилі всю кімнату і навіть квартиру. У нашому магазині поряд з шафами-купе завжди можна купити додаткові модулі для омеблювання вітальні, спальні, прихожої , дитячої або гардеробної. Шафи-купе купити Тернопіль в салоні «Армадіо» — зручно і вигідно!

Інша сучасна стильна модель шафи за посиланням: Шафа — купе сучасна

Повний каталог всіх шаф — купе за посиланням: Каталог шаф — купе

Бажаєте підібрати у помешкання інші меблі? Повний каталог продукції за посиланням: Повний каталог продукції

 

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio