м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Ми пропонуємо Вам розсувні шафи-купе Кременець, які значно заощадять простір в кімнаті, допоможуть навести порядок в речах і для кожної дрібниці знайти своє місце, адже внутрішнє наповнення для виробу Ви можете вибрати на свій розсуд.

Асортимент салону меблів «Армадіо»:

Прямі шафи-купе Кременець. Ця модель залишається актуальною вже багато років, адже її можна розмістити в будь-якій кімнаті (спальня, дитяча, вітальня), навіть невеликій за метражем.

Стандартні шафи-купе різних габаритних розмірів, в тому числі і неглибокі. Вони оптимально підійдуть для вузьких кімнат або прихожих.

Різні по стильовому виконанню моделі, як прості, так і прикрашені різним декором.

Оригінальні шафи-купе з піскоструминним малюнком і фотодруком.

Кутові шафи-купе Кременець, за допомогою яких Ви завжди зможете з користю організувати раніше не зайнятий простір.

Ми кращі в своїй справі:

Продаж всіх моделей здійснюється безпосередньо з фабрики, минаючи посередників і третіх осіб, тому Ви не переплачуєте при покупці меблів.

Ми відповідаємо за якість меблів, адже у нас на фабриці тільки професіонали-фахівці, які працюють на сучасному обладнанні. Саме тому відсоток браку практично дорівнює нульовій позначці.

Всі корпусні шафи-купе Кременець виготовлені тільки з екологічно чистого матеріалу, який пройшов перевірку і сертифікацію, тому всі вироби абсолютно безпечні для здоров’я.

Наша гнучка цінова політика розрахована на широке коло споживачів з різним рівнем доходів.

Наш якісний сервіс дозволить Вам, не виходячи з дому, зробити замовлення. Ввічливі менеджери дадуть відповідь на ваш дзвінок, дадуть докладну консультацію і оформлять заявку. Ми стежимо за її виконанням на всіх етапах, включаючи момент доставки.

Визначити функціональність меблів Ви можете самостійно — сучасна фурнітура та надійні кріпильні системи, що застосовуються при виготовленні меблевих модулів, дають можливість реалізувати практично будь-яке конструктивне рішення.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, наші співробітники запропонують Вам прийнятні для Вас варіанти по бюджету, конструкції і стильовому рішенню. При цьому обов’язково будуть враховані функціональна місткість і прохідність кімнати, виходячи з кількості проживаючих у квартирі людей.

Ми економимо Ваш час, тому намагаємося доставляти шафи-купе Кременець в найкоротші терміни без тривалого очікування.

Тепер купити недорогі корпусні меблі без черг і переплат стало можливим. Досить зробити лише один дзвінок — і Ви станете володарем кращої шафи-купе Кременець в своєму ціновому сегменті!

Інша приваблива пропозиція від салону «Армадіо» за посиланням: Шафа — купе класична

Бажаєте більше асортименту, більший вибір шаф — купе? Повний каталог шаф — купе

Якщо хочете переглянути всі наші меблі, перейдіть за посиланням: Продукція салону Армадіо

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio