м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Фахівці меблевої галузі відзначають, що з моменту появи на ринку шаф-купе, вони ось уже багато років стійко лідирують в списках найбільш затребуваних меблевих виробів. Така популярність не виникає на порожньому місці і легко з’ясовна: шафи-купе Чортків купити варто в кожне помешкання, адже вони можуть похвалитися цілою низкою серйозних переваг:

  • Вони економлять простір в квартирі. Нехай конструкція і здається спочатку громіздкою, але на ділі, завдяки системі розсувних по типу купе дверей, можна максимально раціонально використовувати простір. Адже не потрібно відкривати двері перед собою — вони просто зсуваються в бік. Це означає, що таку шафу можна поставити навіть в самий вузький коридор. А ще краще — замовити модель від підлоги до стелі, яка вмістить все необхідне;
  • Навіть сама невелика шафа-купе може похвалитися місткою внутрішньою частиною. Більшість виробників пропонують Вам вибрати внутрішнє наповнення на свій смак. Тобто Ви самі визначаєте, чим її доповнити — штангою для вішаків (можна і не однієї), полицями, кошиками, ящиками, навіть вбудованою дошкою для прасування;
  • якщо доповнити дверцята дзеркалами, цей прийом істотно «розширить» кімнату. Візуально буде здаватися, що шафа-купе є ніби продовженням приміщення.

Шафи-купе Чортків купити в салоні «Армадіо» дуже вигідно, адже ми пропонуємо на вибір різні їх види і типи.

Принципово всі можна розділити на два типи:

  • корпусні;
  • вбудовані.

За типом конфігурації шафи-купе також діляться на:

  • прямі;
  • кутові;
  • радіусні, які виглядають дуже незвично і сучасно в будь-якому інтер’єрі.

Що стосується дизайну, то на armadio.te.ua можна різноманітні стильні шафи-купе Чортків купити, декоровані дзеркалами, кольоровими панелями, фотодруком, піскоструминними малюнками, матовим або глянсовим пластиком. Тобто вибір надзвичайно великий.

Звичайно, якщо Вам потрібно вбудовані шафи-купе Чортків купити, то без виїзду майстра на об’єкт для заміру не обійтися. Але це варта того, бо в результаті Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та рекомендації стосовно типу, кольору, дизайну, форми, комплектуючих та ін. та зможете шафи-купе Чортків купити, які ідеально впишуться у відведене їм місце та в загальний дизайн помешкання.

Таким чином, з нашими цінами та асортиментом Ви можете легко  оновити інтер’єр і вирішити проблему зберігання речей в квартирі чи будинку назавжди!!!

Шукаєте кутову шафу-купе в світлих тонах? Перегляньте дану модель: Кутова шафа-купе

Хочете переглянути всі пропозиції по радіусних шафах-купе? Перейдіть, будь ласка, за посиланням: Радіусні шафи-купе каталог

Цікавлять шафи-купе іншої форми та дизайну? Повний каталог шаф-купе

Потрібно придбати ще й інші меблі в помешкання? Каталог усієї нашої продукції тут: Головна сторінка

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio