м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Шафи-купе в передпокій і спальню — найпопулярніші економ моделі від українських виробників

Нове століття знаменується неймовірною популярністю таких меблів, як шафи-купе Бережани!

Справді, зручність, стиль, універсальність, економія простору — ось характеристики, що притаманні цим меблям, які зустрічаються сьогодні чи не в кожній другій квартирі. Шафи-купе Бережани від салону меблів «Армадіо»- це величезний асортимент найрізноманітніших по дизайну, розміру, вмісту шаф, об’єднаних одним принципом — розсувними дверима.

Дуже часто вони встановлюються в передпокій або спальню — туди, де необхідно виділити місце для зберігання одягу і взуття. Шафи-купе Бережани в передпокої або спальні органічно вписуються в загальний простір і економлять місце за рахунок своєї конструкції і розсувних дверей.

Щоб купити шафи-купе недорого, Вам достатньо зайти на наш сайт. Правда, як уже говорилося, вибір такий великий, що потрібен час, щоб визначитися з конкретною моделлю. Ми пропонуємо виготовлення моделей економ класу, і дорожчих моделей, зі складними ефектами обробки і оригінальним дизайном. Багато оснащені додатковими елементами у вигляді стелажів, з підсвічуванням, антресолями.

Вибираючи шафи-купе Бережани, ціни краще дізнаватися по телефону, тому що багато чого залежить від того набору опцій, який Ви формуєте самостійно. При складному замовленні легко помилитися в розрахунках.

У будь-якому випадку купити шафу-купе фабричної якості дешевше, ніж в нашому салоні меблів «Армадіо» Вам навряд чи вдасться. Не один рік існуючи на цьому ринку, ми вже бачили, як клієнт, женучись за немислимо низькою ціною, потрапляв в ситуацію, коли він один на один залишався з непридатними меблями, а сліди фірми-одноденки стиралися в мережі назавжди.

 Головною нашою перевагою є власне виробництво корпусних меблів, що включає найповніший комплекс послуг від прийняття замовлення до професійної установки шафи. Виготовленням меблів займаються висококваліфіковані спеціалісти, що працюються на сучасному обладнанні. Створити неповторну, особливу шафу допоможуть наші досвідчені дизайнери, що допоможе створити в Вашому помешканні завершену картину в інтер’єрі і особливо комфортну атмосферу.  Це все в комплексі гарантує, що у нас Ви можете без побоювання купити найкращі шафи-купе Бережани за розумну ціну!

Схожу модель шафи-купе можете побачити тут: Шафа радіусна

Щоб побачити одразу всі наші радіусні шафи-купе, перейдіть за посиланням: Шафи-купе радіусні

Перейти до повного каталогу шаф-купе можна тут: Каталог усіх шаф-купе

Повернутися на головну сторінку сайту за посиланням: Головна сторінка сайту

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio