м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Гардеробні на замовлення: особливості та переваги

Шафи гардеробні Тернопіль на замовлення — оптимальне рішення в порівнянні зі стандартними меблями, які не завжди підходить за розмірами і функціоналу. Замовляючи їх, Ви можете реалізувати всі свої бажання і створити зручне місце для зберігання одягу і переодягання.

Основна відмінна риса, яку мають шафи гардеробні Тернопіль на замовлення — те, що їх виробляють спеціально для Вас, враховуючи індивідуальні нюанси і планування кімнати, виділеної під систему зберігання. Ви самостійно вирішуєте, якою буде майбутня гардеробна. Все, що потрібно — просто розповісти нам про свої вимоги. Вирішіть:

  • скільки шаф Вам знадобиться;
  • чи потрібні відкриті полиці;
  • яка повинна бути глибина;
  • яка висота оптимальна;
  • чи потрібні додаткові елементи.

Щоб наповнити простір максимальним функціоналом і створити дійсно ергономічне планування, можете звернути увагу на готові проекти або запросити нашого дизайнера.

Шафи гардеробні Тернопіль на замовлення мають безліч переваг:

Компактність. Індивідуальне виробництво часто допомагає вирішити проблему в малогабаритних кімнатах.

Практичність. Ви самі вирішуєте, яким буде функціонал майбутньої кімнати, тому меблі повністю відповідають Вашим запитам.

Довговічність. Ми застосовуємо міцні і стійкі до будь-яких зовнішніх впливів матеріали виробництва.

Можливість створити унікальне наповнення кімнати із зручним плануванням, оптимального обсягу.

Крім того, такі шафи гардеробні Тернопіль істотно заощаджують вільний час. Вам не доведеться їздити по магазинах, щоб вибрати оптимальний варіант, а потім «підганяти» шафи під кімнату. Можна просто вибрати кращий проект, трохи почекати, поки меблі будуть готові, і починати ними користуватися!

Які шафи гардеробні Тернопіль можна замовити?

Шафи гардеробні Тернопіль на замовлення не обмежують Ваші можливості ні в чому. Ви можете замовити будь-яке наповнення кімнати — від самого мінімального до максимально функціонального. Вибирайте будь-який з проектів, які ми вже реалізували. При необхідності наш дизайнер швидко адаптує один з них під Ваші вимоги або створить абсолютно новий ескіз.

Як замовити шафи гардеробні Тернопіль?

Просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Розкажіть про основні побажання: якими Ви бачите майбутні меблі? Скільки шаф повинно бути в кімнаті? Який додатковий функціонал для Вас важливий?

Наш дизайнер уважно вислухає всі Ваші побажання і уточнить необхідні параметри. Ми почнемо виробництво, привеземо і встановимо меблі Вашої мрії!

Можливо, Вам більше до вподоби модель в світлих тонах? Меблі в гардеробну кімнату

Каталог всіх меблів для гардеробної за посиланням: Гардеробні меблі каталог

Перейти на головну сторінку за посиланням: Головна сторінка сайту

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio