м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Гардеробна – це багатофункціональне місце для зберігання взуття, одягу, білизни та інших речей. Це може бути окрема кімната, а може являти собою шафу великих розмірів з вбудованою стелажною системою з вішалками і ящиками.

Шафи гардеробні купити в салоні «Армадіо»

У сучасному плануванні квартир часто передбачається невелике приміщення для гардеробних, але в будинках старого планування такого зазвичай немає. Тому для цієї мети можна виділити, наприклад, комору, отримавши окрему гардеробну кімнату. У передпокої, у вільному кутку або ніші, можна також шафи гардеробні купити і встановити їх. В такому випадку вони також повністю будуть виконувати своє функціональне призначення.  У спальні або вітальні є можливість визначити місце для такого роду виробів, відокремивши його розсувними дверима. Для невеликих квартир можна замовити гардеробну у вигляді шафи-купе, яка органічно і буде досить функціональною.

У кожному з цих випадків, з огляду на особливу індивідуальність даних меблів, найкращим вибором буде шафи гардеробні купити, виготовлені за індивідуальним проектом. Таке рішення буде спроектовано саме для Вас, за Вашими розмірами і в обраному Вами стилі, виходячи із Ваших потреб і архітектурних особливостей приміщення. Шафи гардеробні купити в салоні «Армадіо» дуже практично, адже ми можемо виготовити їх в стилі інших Ваших меблевих виробів або ж втілити зовсім інший дизайн.

У гардеробних велика кількість переваг. Правильно спроектована гардеробна кімната, тобто якщо шафи гардеробні купити продумано та дотримуючись рекомендацій наших спеціалістів, то вони здатні замінити собою шафи-купе, стелажі, полиці, комоди і тумби — тобто корпусні і вбудовані меблі, які зазвичай використовують в спальні або вітальні для зберігання речей. При цьому, на відміну від перелічених вище меблевих конструкцій, в гардеробних можна помістити набагато більше речей, так як продумана стелажна система дозволяє впорядковано розкласти одяг, білизну, побутові дрібниці, потрібні і не дуже потрібні речі на всю висоту: від підлоги до стелі. У гардеробну кімнату, на відміну від будь-якої шафи, можна увійти і взяти необхідну річ, яку легко знайти, так як все знаходиться в порядку і під рукою.

Якщо Ви бажаєте, щоб всі речі у Вашому помешканні мали своє місце і завжди були в порядку, рекомендуємо Вам шафи гардеробні купити в салоні «Армадіо», адже Ви отримаєте не тільки сучасні та надійні меблі, а кваліфіковану допомогу справжніх професіоналів, які допоможуть з дизайном та реалізацією Вашої задумки!

Зверніть увагу на схожу модель за посиланням:  Шафи гардеробні

Більше моделей та цікавих ідей можете побачити тут: Каталог шаф гардеробних

Перейти на головну сторінку сайту можна за посиланням: Головна

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio