м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Гардеробна — це альтернатива звичайних шаф. Це окрема кімната для зберігання одягу та інших речей, причому для неї можна відвести зовсім невелику площу, але завдяки оптимальному набору пристосувань, зберігання буде раціональним і акуратним. На відміну від корпусних меблів, шафа в гардеробну купити — це перш за все внутрішнє наповнення, тому оформлення фасадів йде на другий план.

Гардеробні кімнати роблять у багатьох сучасних квартирах. Вони можуть бути передбачені проектом квартири або ж їх створюють в нішах або кутах кімнат. Вони звільняють від безлічі меблів в квартирі. Якщо винести всі речі в спеціально призначену для цього кімнату, приміщення можна використовувати за прямим призначенням, тобто в спальні залишиться ліжко, у вітальні — диван, в їдальні — стіл для дружніх застіль. Квартира здається більш вільною, світлою, повітряною без громіздких шаф. Ось чому шафа в гардеробну купити – це необхідність для власників квартир – як невеличких за площею, так і просторих.

Шафа в гардеробну купити — це завжди великий вибір секцій для зберігання.

Це можуть бути полиці, що встановлюються на різній висоті, кошики, вішаки, вішаки для штанів, полиці для взуття і т. п. У кожному конкретному випадку Ви підбираєте свій оптимальний набір.

Шафа в гардеробну купити можна будь-якого розміру. Вона може займати кут загальною площею 3 кв. метра, а можна відвести під неї цілу кімнату. Для будь-якої площі можна замовити виготовлення зручної і функціональної системи для речей, одягу та взуття.

Якщо Ви шукаєте, де красива і практична шафа в гардеробну купити, пропонуємо це зробити в салоні «Армадіо». У нас Ви можете створити проект, що враховує розміри кімнати і потреби сім’ї. У нас представлений широкий вибір матеріалів та спеціальних пристосувань для зберігання. Вся фурнітура від європейських виробників, а меблі виготовляються на сертифікованому виробництві, тому ми можемо гарантувати бездоганну якість наших гардеробних кімнат! Шафа в гардеробну купити підбирається для кожного своя. Ми із задоволенням вислухаємо всі Ваші побажання і постараємося втілити в життя Ваші ідеї щодо меблів в гардеробну кімнату. Ми не шукаємо легких шляхів, а намагаємося допомогти людям вибрати і придбати довговічні та практичні меблі, які виготовляємо самі!

Схожа шафа в гардеробну в темних тонах за посиланням: Шафа в гардеробну

Якщо шукаєте меблі в гардеробну в світлих тонах, перегляньте наш каталог за посиланням: Каталог меблів в гардеробну

Ознайомитися з усіма нашими пропозиціями меблів можете тут: Меблі повний каталог

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio