м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Шафа купе радіусна — порівняно новий варіант меблів. Вона являє собою шафу з вигнутими розсувними дверима, її вирізняє хороша місткість і цікава форма. Ці особливості дозволяють встановити дані меблі в кімнату будь-якого типу і площі. Сьогодні можна купити радіусні шафи-купе всіляких форм.

Опуклі. Оптимально розмістяться в невеликих нішах, де установка стандартних меблів неможлива.

Увігнуті шафи-купе. Завдяки оригінальній конфігурації, візуально згладжують кути і надають приміщенню ефект монолітності і глибини.

Комбіновані. Являють собою хвилеподібно зігнуті місткі конструкції.

Переваги, якими володіє шафа купе радіусна

Зручність шаф такого виду складно переоцінити: вони місткі, зручні і функціональні. При цьому шафа купе радіусна під замовлення має ряд переваг в порівнянні з аналогами:

  • Раціональне використання площі приміщення і функціональність.
  • Коригування недоліків планування.
  • Привабливий зовнішній вигляд. На етапі проекту Ви зможете вибрати не тільки вдалу форму виробу, але і доповнити його будь-яким видом обробки. Особливою популярністю користуються фотодрук, малюнки, нанесені піскоструминним способом, і оргскло. Шанувальники класичного стилю віддають перевагу глухим фасадам.

Якщо Ви думаєте, яка шафа купе радіусна підійде саме Вам, зверніться до професіоналів. Відмінним рішенням стане замовити радіусну шафу-купе в компанії «Армадіо». Ми готові запропонувати грамотну консультацію, допомогти вибрати дизайн і внутрішнє наповнення. Фахівці нашої компанії виконають індивідуальний дизайн будь-якої складності.

Такий предмет меблів, як шафа купе радіусна — сучасний вибір, що дозволяє використовувати простір в кутку кімнати або ж прикрити деякі недоробки в необхідному місці. Її використання дозволяє використовувати вільне місце кімнати, кути, виступи та інші елементи загального простору приміщення. Заокруглені (кутові) шафи легко займуть потрібне місце, адже вбудовані моделі підходять для будь-якого приміщення, що дозволяє помістити їх в спальню, попередньо обравши відповідний варіант по фото.

Перед тим, як купити шафу-купе, необхідно подбати про те, щоб вона добре вписувалася в дизайн приміщення, при цьому можна знайти варіант, який буде коштувати недорого. Таких пропозицій досить багато в нашому салоні, що дозволить зробити правильний вибір.

Незалежно від Вашого вибору, ціна, яку матиме шафа купе радіусна, виявиться приємною, а співпраця з компанією «Армадіо» порадує своєю якістю!

Інша сучасна модель радіусної шафи — купе за посиланням: Радіусна шафа — купе

Всі радіусні шафи нашого салону за посиланням: Каталог радіусних шаф

Повний каталог шаф — купе Армадіо: Каталог шаф-купе

Всі наші меблі можна переглянути за посиланням: Головна сторінка сайту

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio