м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Шафа — це практичний предмет меблів, без якого не обходиться жоден інтер’єр. Це пристосування сьогодні можна зустріти майже в кожному будинку — воно являє собою не тільки зручний виріб, а  й такий , за допомогою якого можна створити яскраву «родзинку» кімнати. Кутові шафи купе займають особливе місце серед великої різноманітності відомих видів шаф.

Раніше меблі ставилася як правило тільки уздовж стін, а кут заповнювався за залишковим принципом, тим, що начебто, викинути шкода і на видному місці тримати негоже. Зараз же кутові шафи купе — це спосіб максимально раціонально використовувати вільне місце у Вашому будинку або квартирі та ідеально підібрати меблі в інтер’єр приміщення. Кутові шафи купе не займають багато місця, і можуть бути змонтовані в будь-якому кутку, наприклад, зайнятому (водопровідними або вентиляційними) трубами, лічильниками.

Кутові шафи купе — універсальний меблевий модуль, доречний в будь-якому приміщенні.

Вони дозволяють більш раціонально використовувати приміщення і зберігати велику кількість речей. Найчастіше такі моделі є ширшими, ніж прямі, в них можна помістити додаткові полички або ящики для взуття.

Кутові шафи купе відрізняються за формою. Сучасні виробники виділяють, як мінімум, чотири види конструкцій:

— Трикутні. Простота і функціональність моделі роблять її дуже популярною серед власників невеликих квартир.

— П’ятистінні — є варіацією трикутних моделей, але зі скошеними стулками. За рахунок цього кутові шафи купе отримують додатковий внутрішній простір для зберігання одягу і взуття.

— Трапецієвидні — їх стулки розташовані не паралельно задній стінці, а під кутом до неї. Це дозволяє зробити конструкцію більш місткою, не збільшуючи її вартість.

— Г-подібні — примикають до двох стін і тим самим не «з’їдають» багато корисного простору. Місткі і зручні, вони заслужили визнання у власників маленьких прихожих в «хрущовках».

Наша компанія «Армадіо» пропонує виготовити кутові шафи купе на замовлення зовсім недорого, що дозволяє звернутися за допомогою фахівців кожному бажаючому. Ми працюємо як за індивідуальними кресленнями, так і за розробленими нашими дизайнерами, в залежності від побажань і смакових вподобань замовника. Наші фахівці створять будь-які меблі на замовлення по бажаним розмірам, щоб новий виріб без проблем «вписався» в специфіку інтер’єру будинку або квартири.

Така послуга, як виробництво шаф на замовлення, досить поширена в наш час, оскільки багато — хто намагається облаштовувати своє житло тільки ексклюзивними і особливими меблями. На цьому наголошує індивідуальність господарів будинку і їх неповторний смак. Конструкція шаф розробляється виходячи з побажань замовника і виготовляється згідно з тими розмірами і кресленням, які забажає клієнт.

Якщо Ви шукаєте шафу — купе в спальню, можете перейти за посиланням: Радіусна шафа — купе в спальню

Цікавлять інші наші пропозиції по радіусних шафах? Радіусні шафи — купе

Для того, щоб вибрати найвдаліший варіант шафи для себе, пропонуємо переглянути всі наші пропозиції: Шафи — купе повний каталог

Повернутися на головну сторінку: Головна сторінка сайту

 

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio