м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Вам потрібна велика, містка шафа при мінімальних витратах фінансів і обмеженому вільному просторі? Тоді наші кутові шафи купе Тернопіль —  це те, що Ви шукаєте!

Види кутових шаф купе від салону «Армадіо»

Головною відмінністю кутових шаф є їх форма. За формою вони бувають: трапецієподібні, Г- подібні і радісні (гнуті).

  Трапецієвидні кутові шафи купе Тернопіль встановлюються безпосередньо в кут приміщення, до них можна приставити інші елементи меблів. Це можуть бути інші прямі або радіусні шафи,  відкриті або закриті полиці і т.п. У таких шаф є як свої плюси, так і мінуси. Завдяки своїй формі, з одного боку, вони мають всередині багато вільного простору, з іншого боку, цей простір важко ефективно задіяти для зберігання одягу. Найчастіше його заповнюють більшими, габаритними речами, наприклад, прасувальною дошкою або побутовою технікою.

  Г- подібні шафи також дуже популярні і вважаються більш практичними, так як забирають менше площі приміщення. Найчастіше таку форму утворюють з двох прямих шаф,  які ставлять одну до одної під кутом 90 градусів. У випадку з розсувними дверима також дуже зручно робити конструкцію таким чином, щоб двері однієї з них ховалися (заїжджали) за іншу.

  Радісні або гнуті кутові шафи купе Тернопіль — це один з сучасних та модних напрямів у виготовленні корпусних меблів. Вони місткі, компактні, мають гарний дизайн і легко впишуться в будь-який кут. На жаль, виготовлення їх дуже індивідуальне і вартість відчутно відрізняється від інших типів кутових шаф.

Кутові шафи купе Тернопіль – де вигідно купити?

   Наш салон «Армадіо» є лідером з продажу якісних та надійних меблів, до числа яких належать також, безсумнівно, наші кутові шафи купе Тернопіль. Ми постійно розширюємо, вдосконалюємо асортимент на кутові моделі і займаємося виготовленням під індивідуальне замовлення. Наші партнери — тільки надійні і перевірені постачальники найякісніших та довговічних матеріалів. Ми прагнемо надавати клієнтам тільки якісні і недорогі меблі. Зробити у нас замовлення — просто! Зателефонуйте нам, замовте дзвінок або залиште заявку на сайті, і наші фахівці одразу ж проконсультують Вас і,  якщо необхідно, безкоштовно здійснять виміри. Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо їм тільки найкращі кутові шафи купе Тернопіль. Переконайтесь у цьому особисто!

Кутова шафа іншого типу за посиланням: Кутова шафа вигнута

Всі радіусні шафи можете переглянути тут: Радіусні шафи-купе

Повний каталог шаф — купе за посиланням: Повний каталог шаф-купе

Переглянути весь асортимент салону Армадіо: Меблі Армадіо

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio