м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Сучасну квартиру практично неможливо уявити без гарної, багатофункціональної і зручної кухні. У ній ми проводимо чимало часу за готуванням, чаюванням або прийомом їжі, а тому вона повинна бути максимально затишною і налаштовувати на відпочинок. Вирішальну роль в облаштуванні цього приміщення грає кухонний гарнітур. Його зовнішній вигляд задає тон всьому дизайну, а грамотне наповнення сприяє приємному і легкому процесу готування. Вважається, що найкраще хороші кухні Тернопіль замовити по індивідуальним замірам, що дозволяє з толком використати кожен сантиметр простору.

Кухня — це місце, де сім’я проводить значну кількість часу. Тут готують їжу, спілкуються з гостями і просто проводять час за різними справами. Створити комфортні умови для приготування їжі і надати особливу атмосферу домашнього затишку можна, якщо кухні Тернопіль замовити у компанії «Армадіо». Сьогодні кухонні гарнітури можуть бути виконані в різному стилі: класика, хай-тек, кантрі, модерн і багато інших. Різноманіття сучасних матеріалів і форм дозволять з легкістю підібрати кухню під стиль будинку.

По конфігурації кухні Тернопіль замовити в «Армадіо» можна такі:

прямі — лінійне розташування шаф. Можуть бути дуже компактними, буквально два метри довжиною;

кутові — дозволяють заощадити простір, використовувати його максимально раціонально;

острови — це такий вид, коли робоча поверхня, тобто стіл для готування виноситься на середину кухні. Там же може розташовуватися плита. Звичайно, такий варіант підійде тільки для власників просторих приміщень;

п-подібні моделі — розташовуються уздовж стін у вигляді літери «П». Якщо площа дозволяє, то установка такого набору дозволить зберігати всередині абсолютно все начиння, а ще готувати декільком господиням одночасно, при цьому не стукаючись ліктями J.

Будь-яка річ вимагає дбайливого до себе ставлення, а кухонні меблі — тим більше. Але основне, все ж таки — якість продукції. Меблі салону «Армадіо» є одними з найкращих. Варто кухні Тернопіль замовити з нашого широкого асортименту і Ви гарантовано переконаєтеся в цьому самі. Ми маємо в своєму розпорядженні безліч варіантів, так що кожен знайде меблі до душі.

Оновлюйте свій інтер’єр разом з нами!

Можливо, Вас зацікавить схожа модель кухні: Кухня в класичному стилі

За посиланням можете перейти до повного каталогу класичних кухонь: Класичні кухні, каталог

Кухні всіх стилів можна переглянути за посиланням: Кухні Армадіо. Повний каталог

Для переходу на головну сторінку натисніть на посилання: Головна сторінка сайту

 

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio