м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Стиль «модерн» настільки популярний сьогодні, що знаходить своє відображення і в оформленні квартир і будинків, і при створенні меблевих гарнітурів. Кухні «модерн» є втіленням сучасних віянь, вони поєднують в собі лаконічність форм і високу функціональність.

Кухні сучасні Тернопіль мають деякі особливості:

 • Строгість форм і чіткість ліній. Кухні сучасні Тернопіль відрізняються строгою геометрією, не мають ніяких зайвих елементів декору, таких як рельєфи, орнаменти тощо;
 • Колірна гамма — контрастні, яскраві кольори, найчастіше це поєднання двох кольорів. Популярними є пари червоний і чорний, чорний і помаранчевий, сталевий і чорний, ліловий і білий, сталевий і білий і ін.
 • Фактура матеріалу кухонь модерн передбачає максимальну гладкість і відсутність будь-яких рельєфів на поверхні. Часто в дизайні використовуються дзеркальні поверхні.
 • Використання елементів зі скла — дверцята шафок, а іноді й цілі меблеві модулі з цього матеріалу.
 • Застосування металевих елементів, що найчастіше виконують декоративну функцію. Зазвичай використовується полірований метал з матовим ефектом.

Серед прихильників меблів, виконаних в даному стилі, найбільше молодих пар, які звикли слідувати новітнім технологіям. Кухні сучасні Тернопіль створюються таким чином, щоб радувати не тільки стильним зовнішнім виглядом, але і забезпечувати максимальну зручність використання. Цьому сприяють великі гладкі поверхні елементів меблів і наявність тільки прямих ліній. Все гранично чітко, просто і, в той же час, дуже практично.

Якщо коротко, то переваги кухонь модерн зводяться до наступних:

 • Виразний дух сучасності, яким просякнутий їх дизайн;
 • Завершеність образу;
 • Функціональність в кожному елементі.

Кухні сучасні Тернопіль в стилі модерн на Ваш смак: каталог «Армадіо» допоможе з вибором

 У каталозі Ви знайдете привабливі, стильні, сучасні, виконані з новітніх матеріалів, високоякісні кухні сучасні Тернопіль в стилі модерн. У нас Ви можете купити за привабливими цінами:

 • Кутові;
 • Прямі;
 • Острівні варіанти кухонних комплектів.

У разі, якщо готові стандартні гарнітури з нашого каталогу не підходять для Вашого приміщення, або якщо у Вас є особливі побажання, ми виготовимо кухні сучасні Тернопіль на замовлення за індивідуальними розмірами. Фабрика «Армадіо» самостійно виробляє корпуси і фасади, тому може запропонувати кухні сучасні Тернопіль будь-яких форм і габаритів!

Іншу сучасну стильну кухню можете подивитися за посиланням: Кухня в стилі модерн

Всі наші кухні в даному стилі у каталозі: Каталог кухонь модерн

Щоб переглянути кухні усіх стилів, перейдіть, будь ласка, за посиланням: Каталог Кухні Армадіо

Якщо шукаєте меблі не лише на кухню, перейдіть за посиланням на головну сторінку сайту: Меблі повний каталог

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio