м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Гардеробні шафи на замовлення стають все більш затребуваними завдяки своїй функціональності і зручності. В ідеалі гардеробна кімната являє собою ціле приміщення, в якому встановлено різні меблеві модулі. Грамотно підібрані гардеробні шафи на замовлення дозволяють оптимально розмістити на вільному просторі не тільки одяг і взуття домочадців, а й прасувальну дошку, книги, побутові предмети та інше.

Виробник меблів «Армадіо» пропонує своїм клієнтам як великі гардеробні системи, так і практичні місткі гардеробні шафи на замовлення для невеликих приміщень.

Планування і площа сучасних квартир далека від стандарту, тому готові меблі часто не вписується ні в габарити, ні в дизайн житла. Виготовлення гардеробних кімнат на замовлення дозволяє оформити простір бездоганно, як з точки зору форми приміщення, так і в стилістичному відношенні. Тому гардеробні шафи на замовлення нерідко є єдиним вірним рішенням, адже вони  ідеально підходять під інтер’єр і надають йому оригінальний вигляд.

Переваги, якими володіють гардеробні шафи на замовлення

Багатофункціональність

Внутрішнє наповнення гардеробної залежить тільки від потреб і побажань клієнта. Тримачі для краваток та брюк, висувні стелажі та ящики, окремі секції для взуття, ніші для посуду і побутової техніки дозволяють компактно і зручно розмістити всі необхідні речі і предмети, а іноді і виділити частину простору під робоче місце.

Використання сучасних технологій

Виготовлення гардеробні шафи на замовлення проводиться із застосуванням довговічних комплектуючих і якісної фурнітури. Це дозволяє вбудувати меблі навіть в самі незручні нестандартні місця і при цьому ідеально підігнати з’єднання.

Індивідуальний дизайн

Звернувшись до послуг нашої компанії, Ви отримаєте якісну гардеробну кімнату, дизайн якої буде відповідати вашим вимогам щодо варіантів декору, колірного рішення і фактури поверхні.

Купуйте гардеробні шафи на замовлення у виробника

У салоні «Армадіо» ми продаємо меблі власного виробництва, тому вартість їх є мінімально можливою. В ціну товару не закладаються витрати на оренду торгових площ або оплату послуг посередника. У той же час, якість товару знаходиться на високому рівні. Виготовляються меблі на високотехнологічному сучасному обладнанні кваліфікованими спеціалістами.

Гардеробні шафи на замовлення «Армадіо» — це зручно, практично і вигідно!

Іншу сучасну шафу для гардеробу можете переглянути тут: Гардеробна шафа

Каталог, де можна вибрати гардеробні шафи на замовлення за посиланням: Каталог гардеробних шаф

Весь асортимент меблів нашого салону можете переглянути за посиланням: Меблі Армадіо

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio