м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Сучасній людині деколи не вистачає не тільки часу і грошей, але і вільного простору. І якщо заповнити нестачу перших двох пунктів не так-то просто, то обзавестися додатковою корисною площею навіть в рамках тісної «хрущовки» цілком можливо, причому за відносно невеликі гроші.

Чи не час замінити громіздку шафу на більш сучасний варіант — недорогі гардеробні купити Тернопіль? Стильні меблі з нашого салону підходить для будь-яких інтер’єрів. Вони допоможуть навести порядок у домі, звільнити додаткову площу і не відволікатися на такі дрібниці, як пошуки потрібних речей. Тепер все буде під рукою.

Шафи гардеробні купити Тернопіль варто, адже вони набагато зручніші від інших шаф. Всередині, як правило, є не тільки вішалки для суконь і сорочок, а й кошики, полиці, відділення для взуття, штанів і краваток. На одній і тій же площі можна розмістити вдвічі більше одягу, не захаращуючи передпокій і житлові кімнати.

Гардеробні системи легко монтуються і демонтуються, підлаштовуються під габарити приміщення, висоту стель, органічно вписуються в ніші, при необхідності комплектуються додатковими модулями. Наприклад, до центральної шафи підлаштовуються тумби, вузькі вертикальні шафи, дзеркальні стійки. Дуже зручні гардеробні купити Тернопіль з розсувними дверцятами. Такі шафи зазвичай виконуються під замовлення.

Кутові гардеробні купити Тернопіль

Якщо місця зовсім мало, і Ви не готові до великих перестановок і перепланувань, радимо звернути увагу на кутову гардеробну. Як правило, з її установкою проблем не виникає. Це ідеальний варіант для маленьких кімнат. Незважаючи на компактні розміри, кутові системи легко заміняють собою практично всі шафи, вішалки та комоди, наявні в інтер’єрі, і майже непомітні в кімнаті. Крім того, на відміну від купе, при відкритті двері не загороджують сусідні секції.

Широка різноманітність моделей салону «Армадіо» і скрупульозний підхід експертів до проектування дозволить Вам саме такі гардеробні купити Тернопіль, про які Ви мріяли.

Ми звільнимо Вас від будь-яких турбот і візьмемо на себе і виконання замірів, і виготовлення гардеробної на замовлення, і доставку меблевого комплекту, і його збірку. І, нарешті, вартість наших послуг, як і ціна на гардеробні, відрізняється демократичністю, в чому Ви можете переконатися самі, як тільки зв’яжетеся з нашими менеджерами.

Скажіть «Ні!» громіздким шафам і безладному зберіганню предметів одягу і взуття. Ми ретельно вивчимо Вашу ситуацію і запропонуємо краще рішення в питанні як найкращі гардеробні купити Тернопіль по співвідношенню місткості, естетики і ціни!

Можливо, Вас зацікавить схожа модель: Шафи для гардеробної

Каталог усіх наших пропозицій щодо меблів в гардеробну кімнату за посиланням: Каталог меблів в гардеробну кімнату

Повний каталог продукції Армадіо тут: Головна сторінка сайту

 

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio