м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса 7

Тел : (0352) 422-884 ; (097) 479 53 37

Оформити Заявку на БЕЗКОШТОВНУ розробку проекту

Зв'язатись з менеджером для безкоштовного заміру і розрахунку вартості

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В МЕЖАХ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ

Фасад шафи – обличчя шафи і показник Вашого хорошого смаку!

Від того, яким буде фасад для шафи-купе, залежить його роль в інтер’єрі Вашого будинку. Шафа може бути майже непомітною, зливатися зі стіною і не привертати до себе зайвої уваги; може гармонійно вписуватися в інтер’єр або ж стати центральним предметом обстановки, яскравим акцентом Вашого помешкання.

Сучасні шафи-купе відрізняються різноманіттям форм, колірних рішень і варіантів декору. У нашій компанії Ви можете замовити меблеві фасади до шаф-купе Тернопіль будь-якої конфігурації з оригінальною декоративною обробкою.

Фасади до шаф-купе Тернопіль – як визначитися з формою?

Форма фасаду, в першу чергу, залежить від того, де Ви плануєте його встановити.

Традиційна прямокутна форма

Універсальна конфігурація, яка з успіхом замінює класичну шафу з дверцятами. Основна особливість — розсувний механізм дверей. За рахунок спеціальних механізмів ковзання вони рухаються по горизонтальних направляючих вздовж фасаду шафи. Однак, не дивлячись на традиційну форму, фасади до шаф-купе Тернопіль, виконані на замовлення, будуть унікальні і неповторні.

Кутова шафа-купе

Встановлюється в кутовому просторі вітальні, спальні або передпокою. Займає невелику і, як правило, не задіяну раніше площу приміщення, звільняючи дорогоцінні квадратні метри. При невеликих на вигляд габаритах, є дуже місткою і зручною. Фасади до шаф-купе Тернопіль кутового типу можна декорувати різноманітними  способами, про які із задоволенням Вам розкажуть наші спеціалісти.

Вбудована шафа-купе

Особливістю таких предметів меблів є відсутність задньої і бічних стінок, підлоги і стелі. Меблеві фасади для шаф вбудованого типу практично не відрізняються від інших моделей. Варто сказати, що вбудовані меблі обійдуться господарям дешеве корпусних через економію матеріалів, з  яких зазвичай виконуються вертикальні і горизонтальні задні поверхні шафи. Однак, перемістити її на нове місце не вдасться — у разі переїзду доведеться залишити в старій квартирі.

Напівкругла (радіусна) шафа-купе

Оригінальна новинка останніх років. Такі фасади до шаф-купе Тернопіль з’явилися порівняно недавно, але вже завоювали величезну популярність. Вигнуті форми самі по собі виглядають незвично, а в поєднанні з оригінальним декором виглядають просто розкішно. Це вже не просто меблі, це справжній інтер’єрний шедевр. Відзначимо, що такі конструкції дуже надійні і безпечні. Фасади для шаф найчастіше виконуються з скла або пластику. На поверхню фасаду можна перенести будь-які зображення, які Вам подобаються (квіти, тварини, абстрактні малюнки, фото та ін.).

Перевага меблів, виконаних на замовлення, в тому, що Ви самі можете вибрати їх конфігурацію і обробку за Вашим бажанням. Фасади до шаф-купе Тернопіль на замовлення — це по-справжньому унікальні і неповторні елементи меблів, здатні прикрасити будь-який інтер’єр!

Можливо, Вас зацікавить така шафа — купе класична: Шафа — купе класична

Більше асортименту класичних шаф тут: Класичні шафи

Якщо бажаєте шафу-купе на замовлення, перегляньте наші пропозиції за посиланням: Шафи-купе Армадіо

Повернутись на головну сторінку: Головна сторінка

Спеціальні пропозиції

© 2015 Armadio